Watch Dogs: Bad Blood to pierwszy tak duży dodatek w formie DLC do Watch Dogs od firmy Ubisoft. Rozszerzenie wprowadza kampanię dla pojedynczego gracza, w której gramy jako T-Bone, stary druh Aidena Pearce’a. Dostajemy nowy rodzaj misji w trybie kooperacji oraz parę innych atrakcji.

Producent: Ubisoft

Wydawca: Ubisoft

Wydawca PL: Ubisoft GmbH

Data premiery: 30 września 2014

 

Strona oficjalna

Watch Dogs: Bad Blood jak w przypadku podstawowej wersji wykorzystuje bardzo mocno aspekty hakerskie. Największą atrakcją jest dodatkowa kampania dla pojedynczego gracza, w której wcielamy się w postać T-Bone’a. Dodatek dodaje dziesięć misji, podczas których stajemy do walki z depczącą poprzednia Aidenowi po piętach Korporacją Blume. Wikłamy się tutaj w grubszą aferę poprzez udzielenie pomocy Tobiasowi Frewerowi, staremu kumplowi.

Drugą istotną rzeczą jest dodatkowa forma zabawy w trybie sieciowym kooperacji, nazwanym tutaj Street Sweeps. Kryje się pod tym określeniem dynamiczna misja dla dwóch graczy. Chodzi w niej na odparciu ataków bandziorów należących do gangów Chicago.

Nie zabraknie tutaj nowych rodzajów broni, kilku niedostępnych wcześniej lokacji do odwiedzenia jak również perków i strojów. Warto też dodać, ze do gry dodany został samochodzik zdalnie sterowany o nazwie Eugene. Jest to konstrukcja T-Bone’a zaopatrzona w rozmaite gadżety, w tych hakerskie, która pomaga bohaterowi w wielu sytuacjach. Pojazd otrzymał również własne drzewko ulepszeń, co czyni go znaczącym „kompanem”.

 

Prywatna ocena: 8/10

 

Watch Dogs: Bad Blood