23 thoughts on “Timber and Stone – #3 – Coraz więcej przeciwników i moc kopaczy”

  1. Safemod ziarna nie beda dochodzic jak on zbiera tylko sie zwiekszaja te co chodujesz i on je odrazu sadzi jak ja gralem to to zauwazylem.

  2. Żeby przychodzili Trade’rzy musisz postawić takowego u siebie.—Natomiast do imigrantów potrzebujesz drogę, najlepiej w 4 strony świata i coś, żeby ich zachęcić do osiedlenia się – np. domki, łóżka. Wtedy po jakimś czasie imigranci zaczną przychodzić i osiedlać się. (Informacje z polskiej wikii T & S)

  3. Safemod jak będziesz ich budzić to im morale spadną a jak im morale spadną to imigrantów nie będzie na poprawę morali polecam więcej snu plus łóżkaP.S. Pewnie twoi ludzie mają morale bardzo niskie:C

  4. Patrz częściej na chat, miałeś tam napisane, że twój człowiek został zabity przez złotego łucznika.

  5. Safe jak zmieniasz zawód ludzikom to tracą expa z poprzedniego zawodu, radzę poczekać aż będą mieli pełny level albo jak mają najwyżej 1/3 levela.

  6. ale ty sejfmod meczysz tego raffa zrob to zrob tamto nie spij bo po co to jak ty 3 razy sie przespisz to ja nawet odrobine sie nie zmecze!

  7. hej mam problem koło mojego zamku po pierwszej nocy pojawił się goblin łucznik mam pytanie co mam z nim zrobić próbowałem łucznikiem to na hita go bierze plis help

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *