TerraFirmaCraft PL – #19 – Magazynek drewna i ogarnianie okolicy

58 myśli na temat “TerraFirmaCraft PL – #19 – Magazynek drewna i ogarnianie okolicy

  1. Safe zbuduj kuźnie oddzielnie. Albo zrob taki belkowy most w sensie w poprzek całosc a pod nim podpory. Stac Cie na taki. Linkowy wyglada biedacko xd

  2. ☜Safe, Na Początku Następnego Odcinka Minecraft’a Na Modach, Na Początek Powiedz „Hejka Naklejka”☞ Nie Zapomnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  3. Te twoje propozycje są słabe. Lepszy byłby serwer Unturned. Gra za darmo, jest na Steamie. Połączenie DayZ i MC.

  4. Safe sezon 8 cieszy sie najwiekszym powodzeniem agrarian ma iakied 200 lapek terrafirma ze 300 a sezon 8 ma asz 500-600 i ty to nagrywasz 2 razy w tygodniu zal . Pozdrawiam i zastanow sie nad tym.

  5. Safe stworzysz serie w stylu z innego świata mam na myśli ze przez gamemode 1 wejdziesz do twiligt forest czy coś w tym stylu. I tak ustalisz sobie zadania w magicznej ksiąszce z agrarisna i to by była seria po zakończeniu agrariana . Pozdrawism licze na pozytywne rozpatszenie tej wiadomości.

  6. 25:20 nie rób z cobla tylko daj płotki 🙂 będzie ładniej wyglądało (przy składowisku drewna daj z 1 strony)

  7. Zagraj w AirrivalsPo wykonaniu ostatniej misji czyli wybory nacji wybierz BCU jbc moj nick to PolnySnajper 🙂 pokoge jbc 😀

  8. Na końcu tego twojego cypeltu można zrobić chatę rybaka połączoną z pomostem z łódkami.P.S.Mógłbyś na następny odcinek udostępnić sava?

  9. Jeśli chcesz zrobić most z cobble’a to może użyj cobblestone wall, nie działa na nie grawitacja a z każdego kamienia możesz zrobić więc masz wybór kolorystyczny 🙂

  10. Safemod ty zawsze mówisz np słoma albo siano „ja jestem miastowy” ale tu nie chodzi że on np ze wsi tylko w szkołach sie uczy „UCZY” albo jak wygląda tartak… „ja jestem miastowy więc nie wiem”

Dodaj komentarz