Spore – #4 – Faza stwora – Ale ta gnida wielka

18 myśli na temat “Spore – #4 – Faza stwora – Ale ta gnida wielka

  1. Safe ja za pierwszym razem jak grałem w spore to ja przeszedłem wszystkie fazy w 4godz a stworaw w 1godz a ty nadal sie męczysz odcinek oglądałrm urywkiem bo czasu nie miałem a teraz jak grałem to roślino żerce przeszedłem w 2.30godz a mięso w 2.15godz a to było maje drugie i trzecie podejscue (fazy kosmosu nie biere pod uwage jest zbyt długa i mozolna )masz dodatek do spore czy nie???

  2. Przed chwilą lukłem w opis i zobaczyłem dodatki.pokarzesz w oddzielnym odcinku co dają dodatki??? Prosze cie o to.

  3. Przed chwilą lukłem w opis i zobaczyłem dodatki.pokarzesz w oddzielnym odcinku co dają dodatki??? Prosze cie o to.

  4. Wiem safe, że ty przechodzisz dla przyjemności i wogule ale ja z tej gry wicisłem wszystko co sie dało(bez dodatów) podczas tak szybkiej gry tyle zeczy odkłem .tyle frajdy z tego miałem że nawet Farcry 3 dał mi miej zabawy .pozatym nic ty mi nie musisz niczego udowadniać. Ja jestem taki nieogarnięty że dlatego gram szybko .ja wiem co daje ten dodatek w kosmosie ale nie napisze bedzie niespodzianka.

  5. Safe a ty skupisz się w kosmosie na dodatku czy na terraformtowaniu , podbijani ,malowaniu,kształtowaniu planet i podrużach między białą czarną dziurą lub ognistą odchłanią (te obydwa teleportują jak ma sie napęd niędzy jakiś tam ) (teleportują na jakąś daleką odległość)???????????????????? Lubie znaki zapytania .

Dodaj komentarz