SimCity – S3 – #2 – Omega naszym zbawicielem

21 myśli na temat “SimCity – S3 – #2 – Omega naszym zbawicielem

  1. +SafemodTV O! widzę, że masz ten nowy update, który dodaje możliwość budowania wiaduktów i tuneli. Wykorzystasz to?

  2. Jak będziesz rozbudowywał megawieże *pamiętaj o poziomach transportowych*. Bez nich nie będziesz mógł stawiać powietrznych dróg między różnymi megawieżami. Jeśli tego nie zrobisz musiałbyś niszczyć inne poziomy, aby móc postawić transportowe.

  3. safe taka rada co do mega wieżowcóów 1 to nie są budynki omegi2 nie stawiaj odrazucałego wieżowca lepiej zbuduj kilka bo jak zbudujesz całą wieże i okaże się że z jakiegoś powodu będziesz musialją zbużyć w całościi jako że jesteś sam w regionie to postaraj się osiągnąć ileś tam budynków dla zamożnych(chyba 4 czy jakoś tak) i w tedy będziesz mógł postawić akademie cos jak uniwerek ale z nowymi żeczami

  4. Safemod proszę akceptuj moje zaproszenie na origin i radze nie opierać się na omedze ponieważ możesz zarobić nawet 37,5 k/h ale jak będziesz miał korki to stracisz tysiące! PS Nazwij miasto ,, Miasto Wójka Władka”

  5. Safemodtv gram z dodatkiem ,, Miasta Przyszłości ” więc ci opowiem co nie co o OmegaCompany.Omega to surowiec który dostarczasz do fabryk za dodatkową opłatą (nawet + 4000). Omega przejmuje fabryki , fabryki sklepy a one mieszkańców . Ale uważaj bowiem jak w to wejdziesz to nie wyjdziesz bez strat. Omega daje zyski ale korki mogą doprowadzić do bankructwa . A i te drogi i domy przy mega wierzy to efekt postawienia budowli z tego dodatku (efekt zwany futuryzacją).

Dodaj komentarz