Sezon 8 – #42 – Skomplikowana współpraca modów

31 myśli na temat “Sezon 8 – #42 – Skomplikowana współpraca modów

  1. Safe byś zrobił na sezonie 8 automatyczne quarry które by rudy dawało do maceratora a później do systemu AE

  2. safe prosze ogranicz uzywanie tego moda steve factory… bo uzywasz go prawie co odcinek i to juz powoli sie robi nudne. Uzyj banku energi z ender io bp jrst super:).

  3. nie żeby coś ale ja nie widze sensu w tym systemie no bo ładujesz celki ok ale jak będziesz chciał je rozładowywać to co zrobisz bardziej sprawdziłby się system jak na początku sezonu w wind mil (zapomniałem jak się nazywa) tylko obsłużony za pomocą mekanizmu bo tablety przenoszą dużą ilość energi a energy banki z mekanizmu rozładowywują energie wręcz natychmiastowo

  4. No tak powinie działać thermal z build craftem bo przecież thermal był kiedyś zależny od buildcrafta. Był dodatkiem, więc thermal wywodzi się z buid crafta.

  5. Kenar Ty złodzieju kupiłem svipa na twoim serwerze i maiłem go po restarcie serwera mam vipa ma dowody na to jak tego nie załatwisz to pójdę na policję prawa są po mojej stronie gdyż to podlega oszustwie i wyłudzeniu !!!!!!!!!!!!!!

  6. Skoro rozmawiacie na tsie: Safe mozesz włączyc opcje push to talk i jak nie bedziesz wciskaj ustawionego guzika to kennar cie nie usłyszy (mozesz pokombinowac zaeby mikro bylo off przy trzymaniu guzika)

  7. można to terz zrobić przez tą meszyne z thermala chyba energrtic infuser do ładowania baterii ładuje terz celki i ponałądowaniu w chodzą w inny slotłapkować żeby widział

  8. Safe w material energy te spatial zjadaja ci energie bo sie swieca i odlacz od tego spatial port black cable

Dodaj komentarz