Sezon 8 – #41 – Komputeryzacja turbiny z BigReactor

21 myśli na temat “Sezon 8 – #41 – Komputeryzacja turbiny z BigReactor

  1. Safe w ender io jest cos takiego jak power monitor ja to wykorzystalem do zmyslnego wlaczania reaktora bo w tym sa polecenia emituj sygnal jak bedzie np:1%a nie emituj jak bedzie np:100% tylko nie jestem pewien czy to dziala z thermalem musialbys sprawdzic ale napewno dziala z capacitor bank ktory jest multi blockiem a jeden taki utrzymuje 250mln RF,i jeszcze do maszyn z ender io sa upgrady double-layer capacitor i octadic capacitor.PS. Sory ze tak duzo napisalemPPS. Uwielbiam twoje serie 🙂

  2. safemod czemu ty mówisz „jeste” a nie „jestem” to tak jak powiedzieć jeżdżę „samochode”….

  3. Safe wystarczy, że wrzucisz diament do Enrichingu i po wrzuceniu do Metallurgic Infuser dostaniesz 100 zamiast 10. Nie musisz ich macerować.

  4. o łapkach przypominaj dopiero na końcu (skoro już to robisz). Jak mam ocenić film w połowie odcinka? Muszę obejrzeć cały żebym wiedział czy materiał na to zasługuje. Takie jest moje zdanie.PS: Ten zasługuje.

  5. SAFEMOD NA DNS JEST COŚ TAKIEGO JAK UBOTANIUM ŻEBY JE ZROBIĆ POTRZEBUJESZ UBOTANIUM FURNACE I UBOTANIUM MIXTURE NEI PODPOWIE CI JAK TO ZROBIĆ ZRÓB SE Z TEGO KILOF I ULEPSZ GO BLOKIEM DIAMENTU I ZRÓB SET Z UBOTANUM I BĘDZIESZ OP!!!!

  6. Świetny i pouczający odcinek.Ciekawy pomysl z tym steve.Chciałbym to zobaczyć.Pozdrawiam Panowie 🙂

  7. Safe udostempnij paczkę i pokaż jak zainstalować clienta i jak zrobić server na tej paczce Lajkujcie żeby widział

Dodaj komentarz