Sezon 8 – #35 – Zaawansowane centrum przetwarzania [60 FPS]

53 myśli na temat “Sezon 8 – #35 – Zaawansowane centrum przetwarzania [60 FPS]

 1. Hejka -|SAFE|-Umie 720p w 60 FPS i 1080p w 60 FPSTo obraz nie nadąża na dźwiękiem,czyli obraz stoi a twoje gadanie słychać.

 2. Safemod w minecraft 1080p a 720p nie widać różnicy więc wydaje mi się że 720p w 60fps wystarczy .W innych grach jestem za 1080p ale nie w minecraft .

 3. A nie możesz poprostu pociągnąć kabla z prondem z reaktora i dać 2 energy cele jako buffer w pomieszczeniu z maszynami.

 4. Miłego oglądania 😛 Filmik w FullHD + 60 FPS. Mocno mnie prosiliście o taką jakość i czas to teraz sprawdzić. Napiszcie mi jak z jakością i jak się to ogląda 🙂

 5. Safemod jakie mody techniczne preferujesz. A co do filmu to nie widać różnicy, ale może dlatego że oglądam na telefonie.

 6. W 60fps oglada sie bardzo dobrze,filmik chodzi plynnie,a jesli chodzi o tych co narzekaja,ze sie zacina itp. to po prostu maja za slabe komputery i za wolny internet. 🙂

 7. Różnica w jakości jest teraz taka że proc mi nie wyrabia w 720, obraz skacze i porusza się jak w zwolnionym tempie. Dla tego musze oglądać w 480 i szybkość neta nie ma tu znaczenia wyrabia się na spokojnie. Więc następne kurw… udogodnienie które tylko wkórwi… bo oczywiście nie ma opcji w setings żeby ustawić 720/30fps trudno im było o tym pomyśleć.

 8. Safe nie rób więcej filmików w 60 fps. Mój internet nie wyrabia ;/.Do tych co będą się czepiać (MAM NOWY KOMPUTER!!!)

 9. Safe za czwartym silnikiem do rozładowania nie ma filtra wyciąga ci on nie pełne kapsuły z inną metadatą system wariuje

 10. Co do jakości to jest tak, że praktycznie nie ma różnicy po za tym, że film więcej waży. W tego typu filmach nie ma szybkiej widowiskowej akcji więc różnicy między 30 a 60 fps nie zobaczymy a jedynie Tobie to czasu i pracy dołoży. Co więcej te 60 fps to zmora dla urządzeń mobilnych i mobilnego internetu taki filmik zabiera masę transferu, wczytuje się powoli i co chwila zatrzymuje, koszmar. Podaruj sobie te 60 fps przynajmniej do czasu aż nie będzie to szło w parze z jakością obrazu. Możesz np zrobić tak, że 1080p będzie w 60 fps a 720p w 30 fps. To byłby taki kompromis, obawiam się jednak, ze takie rozwiązanie może być niemożliwe.

 11. Wygląda fajnie, ale jako że mam radiówkę, jestem pewien, że 720p 60 FPS będzie chodzić tylko przy ładnej pogodzie i niedużym obciążeniu sieci… (Czyli wieczorami i podczas deszczu/śniegu pożegnam się z HD)/EDIT/ Ale mimo wszystko wielki + za to, bo w x1.25 dużo lepiej wygląda. Szkoda tylko, że YT nie pozwala na wybieranie, czy chcemy 30, czy 60 FPS.

 12. Safemod, gdy klikniesz patykiem/kluczem możesz przestawiać tryby rur z Extra Utilities. Jest tryb łączenia się tylko z rurami. Da się również ustawić, żeby z jednego kierunku tylko wciągał itemy (jak żelazna z BC). Jeśli zrobisz to przy obydwu rurach na ich stykach, to te się rozłączą.

 13. Szczerze 60fpsów do minecrafta nie ma sensu. 🙂 Jedyne co zmieniasz to rozmiar pliku i wydłużasz czas jego wrzucania, a i tak spora większość widzów nie zauważy różnicy, takie jest moje zdanie.

 14. Różnica jest ogromna, o wiele przyjemniej się ogląda. Wrażenie jak wtedy gdy przesiadłem się ze zwykłego 21 calowego telewizora, na 50 calowego LEDa 🙂

 15. Szczerze mówiąc to co jakiś czas przycina mi obraz na filmie, jak dla mnie to idealnie było by 720p 60fps 🙂

 16. Dołóż więcej tych upgread’ów na energie do maszyn bo oprócz zwiększenia ilości magazynowanej energii zmieszają jej zużycie. Tak to oglądam to nie widzę najmniejszego sensu i logiki w tym przesyle energii. Nie lepiej było by po prostu pociągnąć kable z reaktora zwłaszcza, że jest tak blisko.

 17. [ANKIETA]Jako, że zdania są podzielone co do FPS w filmach co dzisiaj wypuściłem mała ankieta dla Was poniżej :)http://strawpoll.me/2971124http://strawpoll.me/2971124http://strawpoll.me/2971124

Dodaj komentarz