Sezon 8 – #23 – Gumkowy system

26 myśli na temat “Sezon 8 – #23 – Gumkowy system

  1. Safe twoje odcinki robią się już nudne.Rób odcinki tak jak kiedyś z tovikiem ,koki,hardenem ,apokalipto i dak dalej a nie z gośćmi bo to nudne!

  2. Safe odnośnie serwera. Jak go pobierzesz przez luncher to wchodzisz w niego i szukasz notatki o nazwie eula. Następnie wchodzisz w to i tam gdzie jest false zmieniasz na true zapisujesz to i ponownie odpalasz serwer i on wtedy powinien działać a jeśli nie zadziała to proszę o kontak to pomogę. Pozdrawiam

  3. Nie wiem czy to działa ale ja kiedyś robiłem tak: Wyłączasz/odpinasz Internet klikasz w minecrafcie Open to lan, pokaże ci się na czacie IP czy coś tam, podajesz ip (IP:HOST) drugiej osobie i gotowe!

  4. Safe, przesuń ten mana spreader, bo masz stratę w transporcie many, gdyż po jakieś odległości jest stratę i robi ci się taka gwiazdka na drodze tej many trzymając tą różdżkę.

  5. Powiem jedno , kiedyś twoje sezony minecraft na modach były o wiele lepsze (gra w grupie, zabawa i mówienie o rzeczach niezwiązanych z samą grą- jak i wtrącanie tłumaczeń z modów)

Dodaj komentarz