28 thoughts on “Sezon 7 – #77 – Failowe zasilanie laserów”

  1. safe, ten miecz wylacza np. wybuchanie creepera i tepanie endermana nie musisz uciekac po uderzeniu creepera

  2. Safe zrób reaktor s Big Reactors do zasilania laserów. Ja z 12 rdzeni wyciągam 13k RF per tick. Oczywiście zalany płynnym redstonem.

  3. mam pytanie jak podpiszesz umowę z Ceneo to masz jakieś zniżki np:mikrofony lub jakie dostajesz się stawki partnerskie i czy wypłatę dostajesz przez PayPal

  4. Safemod pisałem w tamtym odcinku, że mógłbyś podłączyć laser pod ten najbardziej wydajniejszy reactor, ale jest też druga opcja gdyby te forcowe saplingi nie były potrzebne to też mógłbyś je wykorzystać tylko jest problem, nie wiem czy bioreactor produkuje tą ciecz też z saplingów i czy się przyjaźni z dartcraftem?

  5. Safe powiem Ci że, niech niektórzy piszą Ci że, ,,nie używaj batka!” a moim zdanie to nie jest żadne oszukiwanie tylko korzystanie z Moda ,,Morph Mod”

  6. Safe, postaw sobie Magnum Torch’a z Extra Utilities! Moby nie będą się spawnować w zasięgu 64 kratek od niego (4 chunków).

  7. Safe, ostatnim razem odpisywałeś na mój kometarz dot. Quantum Armor. Uważa że właśnie ten armor to oznaka wysokiego poziomu rozgrywki, a poza tym nie mogę wgrać nowej paczki, a chciałbym zobaczyć co się pozmieniało właśnie u Ciebie poprzez robienie go. Nie zignoruj mojej prośby please.Jak dacie łapki to może będzie widział.PLEASE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *