Sezon 7 – #51 – Nowy kompan Władysław

28 myśli na temat “Sezon 7 – #51 – Nowy kompan Władysław

  1. Wielki powrót Wujka Władka 😀 Zrób sobie jeszcze jetpack z mekanimu daje mozliwosc latania jak na trybie creativ i ma swoją wersje hardenet chyba i daje odporonoś jak dobra zbroja (chyba 5-6 pkt zbroi). Ewentualnie jeszcze thaumcraft ma zbroje do latania na aspekt potentia. Dobra alternatywa żeby cały czas batka nie używać.

  2. Mam mały problem może ktoś mi pomoże. Nie wiem czemu moby mają jakieś dziwne opóźnienie. Powoli się poruszają, a exp i itemki wypadają z dużym opóźnieniem. Poza tym nie mam lagów FPS’ utrzymują się na poziomie ok 100. Maszyny chodzą normalnie. Na świecie testowym wszystko jest ok. Dość sporo bawiłem się mystcraftem ale tylko w voidzie mam chunk loadera. Proszę o pomoc.

  3. Safe czy zawołał byś Wicha1993 bo jak tak zobaczyłem na początku to z kojarzył mi sie wichu ponieważ ten sam jetpack oraz to narzędzie co miał w łapce a chodzi mi o krzycha

  4. Nie stawiajcie mu Ultimatum…Nie oglądacie go z ciekawości co bd dziś?Może coś ciekawego a nie tylko to co chcecie ……Ja tam wole czekać na to co chce bo wiem że jest na co czekać w wykonaniu Safemod’aPS. to znikanie tekstur monitorów i tanków to przez OptiFine

  5. Mam zadanie dla Roberta: Zabij 40 Blaze-ów żelazną chaczką będąc w żelaznej zbroi, zrób portal do Kresu i wraz z Safeodem rozwalcie Ender Dragona i zbuduj trofeum z jego jajka w domu Safe-a.Ha ha Powodzenia.

  6. Mam pytanie czy da sie jakos dostac na ten serwer? (bez polskich znakow, poniewaz klawiatura ukrainska pozyczona 🙁 )

Dodaj komentarz