Sezon 7 – #40 – System x4 powielania surowców

41 myśli na temat “Sezon 7 – #40 – System x4 powielania surowców

  1. Safe ! No Wiem Że Nie ! Ale Zrób DigitalMinera ! Albo Coś W Tym Stylu I Tak Chodzisz Po Wszystko DO Koki To Tak Jagbyś Miał DigatalMinera !

  2. safe Zrób sobie portal do deep dark’u co to mapa w której jest tylko stone i 4x więcej surowców i wszystkie surowce idzie wszędzie znaleść np diaxy mogą być na powierzchni no i builerswanda i postaw tam twój wuzek i wysyłaj go tam portalem z mystcrafta (crystalem niebieskim) łapkujcie żeby widział

  3. A jeszcze jedno Safku dodaj pozniej do tych maszyn speed upgrady bo to zenujaco wyglada jak to sie tak przetwarza i przetwarza 🙂

  4. Safemod zrób sobie Measuring Tape z Bibliocrafta 🙂 Taka taśma miernicza więc nie będziesz musiał liczeć

  5. Jeśli będziesz dodawał Speed upgread`y to nie zapomnij dodać też energy upgrade, bo jak ich nie dasz to nie zdziw się jak będzie zżerało ci o wieeeeeele więcej energii niż powinno. Możesz na 3 Speed dodać 1 energy wtedy nie powinno ci aż tyle zżerać.

  6. Safemod mam pytanie odnośnie lagów, czy jeśli maszyna powiedzmy industrial blast furnace jest multiblokiem i jest na 2 chunkach, czyli jedna połowa na jednym druga na drugim to czy to laguje?

  7. Safe nie musisz robić wszystkich maszyn z mekanismu typu factory z smelterem bo później zostaje ci ich bardzo dużo. W craftingu w środek daj podstawową maszynę którą chcesz uzyskać w wersji factory. Możliwość wymiany jest po to żeby można je było modernizować. Druga sprawa do ciągłego działania purifictaion chamber (chyba tak się nazywał) potrzebujesz jednego separatora do produkcji hydrogenu na jeden slot w maszynie (tak np advancet factory puryfing ma 5 slotów, żeby go obsłużyć potrzebujesz 5 separatorów).

Dodaj komentarz