Sezon 7 – #10 – Szkoła magii u Safemod’a

30 myśli na temat “Sezon 7 – #10 – Szkoła magii u Safemod’a

 1. Safe nodów warto szukać w nocy na pustyni (świecą, widać na mapie).Force wrenchem SHIFT+ PRAWY KLIK i masz noda w eq :D.

 2. Safe, u Ciebie też jest taki bug, że po „zresetowaniu” świata/serwera krąg z niebieskiej kredy znika?PS W bodajże 5 sezonie po dodaniu Biomes O’Planty Harden usuwał chunk’i. Jakim programem to zrobił? Bo u siebie na świecie dodałem ostatnio kilka modów i potrzebuję „nowej generacji”.

 3. Tą klapę, z którą masz problem schodzić, zamień na taką specjalną z Open Blocks, która działa zarazem jak drabinka :)PS Jak nie chcesz Quarry to postaw żółwikaPS2 W Ars Magica pójdź w użytkowe oraz obronne – z obronnych dostaniesz ekstremalne przyśpieszenie itp., a z użytkowych wiele przydatnych rzeczy, np. create water, light itd.

 4. Safemod jak masz nadmiar energii to podłącz ten capasitor bank do systemów używających energię albo połącz te dwa capasitor banki i energia będzie szybciej ubywała i logi też

 5. Safemod mam do Ciebie pytanie .W opisie napisałeś Seed świata ,żeby każdy mógł bo użyć, ale gdy ja robię świat z tym Seedem nie mam tego terenu co ty czy mógłbyś w następnym odcinku pokazać koordynaty lub odpisać pod tym komentarzem i umieścić koordy ? Byłbym bardzo wdzięczny.

 6. Safe jeśli chodzi o te Node to nie musisz od nich odchodzić kiedy 1 się wyczerpie ,one same się napełniają,i cały czas możesz z nich zabierać „esencje”, jeśli skończy ci się terra to nadal możesz wybierać kolejne to nie zrobi takiego numerku,że zniknie ci terra ani nic na spokojnie możesz wybierać, ale nie trzymając shifta .

 7. Safemod kto dla ciebie wykonał intro lub skąd je masz ? 😀 jak możesz to napisz mi 😀 A tak wgl zobacz i napisz mi co sądzisz na moim kanale 🙂

 8. Safe jak się nazywa ta modyfikacja która jak najedziesz na jakiś blok to pisze co to za blok i z jakiej modyfikacji?

 9. Savemod mam DartCrafta 0.2.17 i pasek zdrowia przeniósł sie na lewą górną strone ekranu.Wiesz jak zmienić zeby był normalnie ?

 10. Safe każdy typ jedzenia ma swoją wartośc tzn. że np pieczony kurczak nasyca nas na dłużej niż ryba. Po prostu pasek jedzenia nie spada tak szybko.

 11. Safe, zrobisz poradnik jak zainstalować tą paczkę ? Bo ten launcher mi nie działa, żaden modpack sie nie pokazuje.

Dodaj komentarz