Renekton vs Yasuo – Pojedynki 1vs1 – #17 – League of Legends

9 myśli na temat “Renekton vs Yasuo – Pojedynki 1vs1 – #17 – League of Legends

  1. 1 hydra na renektona jest ogółem dobrym itemem, ale na 1v1 nie :/2. Używaj Q tylko jak masz naładowaną furie, bo a) healujesz się b) jest to dobry haras na przeciwnika, a z furia możesz mu zadać duże obrażenia c) możesz zabić wszystkie minionki

  2. Safe renekton chyba nie jest kontrą. Ale po prostu jest ,,bruzerem” a yasuo mid-em i jednocześnie papierem i raczej mnie ma szans ,,lejnować” na tak silną i twardą postać.

  3. Safemod. yosuo raczej jest miderem a renekton toperem. kiedys go mainowalem ale juz przeszedlem na supporty. Adc – postac z botlane ktora ma miec duzy dm i malo hp + jest postacia na dystans. Yosuo jest postacia co najwyzej ad. Renekton to nie katra ale bardzo mocny champ. Na yosuo jest bardzo dobry bo z naladowana furia najlepiej wiechac z e i nie ma bariery yosuo pozniej w na stun q i e zeby go dogonic lub za plecy przejsc. ult zwieksza ci dm i hp pamietaj wiec jak ma naladowane tornado mozesz uzyc ulta i masz dodatkowe hp. Q uzywaj czesto ale z naladowana furia(dod dm i leczenie.)

Dodaj komentarz