O mnie

Nazywam się Grzegorz – mam na dzień dzisiejszy 31 lat, co na polskim YT jest już sporą ilością. Swoją przygodę z nagrywaniem zacząłem w 2010 roku prostymi filmami z gry Crime Craft oraz kilka mniej znanych tytułów. Kanał SafemodTV, który zapewne głównie kojarzysz jest moich drugim kanałem. Pierwszy już dawno przeszedł do historii mojej przygody z YT.

Ciekawi Ciebie czym się zajmuję? Jestem z zawodu programistą, a dokładniej projektantem oprogramowania, z główną specjalizacją w środowisku .NET C# oraz administratorem bazy danych Oracle, na której głównie opiera się moja praca. Z tego też powodu do większości rzeczy podchodzę bardzo analitycznie i w grze skupiam się na wielu różnych aspektach, które normalnie są mało zauważalne.

Kilka lat temu nawet nie sądziłem, że mój kanał się jakkolwiek rozwinie, założyłem go z myślą o trenowaniu i ćwiczeniu swojej dykcji oraz zwalczaniu nieśmiałości, jak również wady wymowy jaką było jąkanie. Teraz po tych latach muszę stwierdzić, że Youtube bardzo dużo mi pomógł i nagrywanie stało się moich hobby i robię to z czystej przyjemności. Pewnie czasami dziwi Ciebie moje luźne podejście do słowa „Youtuber”, lecz dla mnie mało ono znaczy. Ja jestem tylko facetem co lubi grać w gry i przy okazji je nagrywa na serwis YT.

Głównie mój kanał zajmował się grą Minecraft w aspekcie technicznym, lecz od jakiegoś czasu staram się wprowadzać różne tytuły z innych dziedzin. Rozumiesz, tak dla urozmaicenia już kanału jak również mojej biblioteczki ????

Jak masz do mnie jakieś pytania to z miłą chęcią Tobie na nie odpowiem. Jest wiele sposób kontaktu ze mną. Na stronie będziesz miał ich kilka opisanych, więc zapraszam serdecznie do korzystania z tego. Stronę staram się aktualizować na bieżąco, lecz bywa to różnie, dlatego zapraszam do śledzenia konta na Youtube SafemodTV.

Życzę Tobie miłego dnia / wieczoru / nocy – Wybierz w zależności od pory dnia ????

SafemodTV

REKLAMA

Kontakt ze mną

Wszystkie kategorie

REKLAMA

Najnowsze komentarze

    Archiwa