Minecraft : Running Red – #01 – Honorowy krwiodawca

33 myśli na temat “Minecraft : Running Red – #01 – Honorowy krwiodawca

  1. Super odcinek Safe! Jak zniszczysz najpierw pień drzewa a ptem liście to masz większą szanse na uzyskanie sadzonki.

  2. Safe orberry nie rozrastaja się w górę i mogą być ustawione na drewnie. Polecam też podlewać je konewka- to przyspieszy ich wzrost

  3. @Wichu1993 ma 23 odcinki i to dopiero około połowa tego, a nie wszystko pokazuje bo by było juz 50 odcinków 😀

  4. Do mapki jest przewidziany specjalny resource packs. Możesz go uruchomić w ustawieniach. Wtedy zamiast kompasów będziesz widział takie płaskie deski.

  5. Safe wiem że spamuje, i jest to uciążliwe. Jednakże czy mógł bym się dowiedzieć z jakiego powodu nie nagrasz blastoff zamiast running red ? Wiem że wichu nagrywa running red i ta seria niczym się nie będzie różnić a ,,blastoff” oferuje loty między planetami zwiększając róźnorodność otoczenia. Wystarczy mi jedna odpowiedź nic więcej :).

  6. Safe używaj konewki na krzakach, to urosną w chwilę i przy. dwóch osobach, gdzie jedna osoba podlewa, druga cały czas zbiera. i w chwilę macie stacka :>

  7. WICHU! twoja paczka sięnie skończyłą! musisz zabić wszystkie moby z netheru aby odblokować nowe zadania! (jak wejdziesz do netheru dostaniesz nowe mobki do książeczki z questami)i pls nagrywaj sezony a nie running red bo to gówno D: (1 bo 2 nawet fajna 😀 )

  8. SafemodTV do ore berry jest o wiele lepszy build niż ty zastosowałeś… Pokazał go Wichu, ale mogę Ci o nim powiedzieć. 😀 Wokół pola, na którym chcesz zasadzić ore berry postaw slaby i jednego slaba na każdej roślince… W ten sposób masz uzyskaną całkowitą ciemnię, możesz łatwo zbierać plony, teren zajmowany przez farmę jest najmniejszy z zmożliwych i nie zraspią Ci się niechciane mobki… :DP.S. Ore berry nie rozrastają się w górę xDŁapkujcie, żeby zobaczył!!!

  9. Postawcie na tym co oddajecie krew hopera i wzucajcie np do niego 20 kompasow to wam tam wsadzi odrazu 20 a nie bedziecie pojedynczo klikac.

Dodaj komentarz