35 thoughts on “Minecraft na modach – Sezon 6 – #40 – Nowa mechanika i nowa stara osoba”

  1. musisz wylaczyc latanie /false/ w EM….ta opcja nie pozwala na latanie innym modyfikacjom, miedzy innymi nietoperkiem…pozdrawiam

  2. Moi drodzy, jest bardzo ważne pytanie do Was 🙂 Jak wiecie Sezon 6 opiera się głównie na tym, że żyjemy na księżycu co powodu ciemności wieczne 😀 Jak widzi Wam się rozpoczęcie zabawy od zera, lecz z zasadami (które razem ustalimy) + zadaniami do realizacji. Trochę inna konwencja niż teraz. Czekam na sugestie w odp do tego postu lub na skype (safemodtv)

  3. Safe ta seria jest nudna. Jesteś na księżycu a robisz dokładnie to samo co na zwykłym świecie z tym, że tutaj wiecznie jest ciemno i ponuro. Byś mógł się przenieść na „ziemię” i zrobić coś w stylu osady ale, żeby każda modyfikacja była w osobnym domku.

  4. Witam Cię safemodtvMam problm, gyż po zainstalowaniu paczki Direwilf 20 i wgraniu samego modu Galacticraft 2.0.8 oraz MidleCore 2.0.8, przy uruchamianiu minecrafta wyskakuje bląd że sa zle ID itemów.Jak to naprawić?Z góry dzięki!

  5. sory Safemod że zawracam Ci glowę, ale po restarcie gry pojawił sie ten sam problem dlatego jak bys mial czas to odpisz jak dokladnie zmienić ID modów.Dzięki za poświęcony czas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *