Minecraft na modach – Sezon 6 – #35 – Nowy crafting za pomocą TC

32 myśli na temat “Minecraft na modach – Sezon 6 – #35 – Nowy crafting za pomocą TC

  1. SafeMod jeżeli masz moda Morth Mod to zabij nietoperza lub coś co lata i jak nacisnij 2x Spacje to zaczniesz latać, możesz wcisnąć się w dziurke 1 kratkową, ale za to widzisz na 1 kratke (wiem wiem logiczne -.-) Pozdrawiam 😀

  2. safemod dodaj mod immibis to też jest podróbka rp2 ale na serwerze IndBuildCraft nie ma z tym problemu 🙂 przynajmniej ja nie mam 🙂

  3. Safe nie mogę patrzeć jak nie znasz się na TC. Jeżeli chcesz poruszać tą modyfikację w odcinku to się naucz lepiej ją robić. 4 attack damage ma ten miecz, a wiesz ile ma diamentowy miecz… 7 attack damage,a z sharpness wole nie mówić. Jeżeli chcesz się bić z mobami w kosmosie używaj diamentowego (przepraszam za błędy ortograficzne)

  4. Timer możesz zrobić taki jak w czystym MC (np. dwa hoppery ustawione na siebie z 1 itemem wewnątrz i podpiętym comparatorem)

  5. Obsidian jest jednym z najgorszych materiałów na rączkę narzędzia. Jest taka właściwość materiałów jak hendle modifier. Obsidian ma go na poziomie 0,8 czyli jeżeli użyjemy go na rączkę całe narzędzie będzie miało 20% mniej wytrzymałości niż przy użyciu materiału o hendle modifier 1,0. Jednym z najlepszych jest kryształ z slaim ball’ów ale tych niebieski z Moda Tinkers. Sam ma wytrzymałość 1500 i hendl modifier 1,5 wie całość dostaje bonus 50% do wytrzymałości.

Dodaj komentarz