Minecraft na modach – Sezon 6 – #28 – Digital Miner Nasz nowy pomocnik

29 myśli na temat “Minecraft na modach – Sezon 6 – #28 – Digital Miner Nasz nowy pomocnik

  1. nie zapominaj nickow ludzi ktorzy ci cos polecili bo jest im przykro jak nawet tyle nie mozesz dla nich zrobic by zapamietac ksywke

  2. Crach występuje przez przeciążenie albo błąd minecrafta – myślę że to przez ten chunk loader albo przez digital miner

  3. Safemod kolejne moje pytanie nie znam się tak ale czy ustawienie żeby przekopywał wszytko to było widać na miniaturce że będzie kopał bloki emeraldu i on będzie kopał ory czy tylko na miniaturce to pokazuje w bloku a nie w ore?

  4. Zajmij się Engineer’s Toolbox. Świetna modyfikacja :)Zrób hasher’a zasilanego silk water.Taki pomysł: żeby oszczędzać silk water możesz najpierw kazać wykopać husher’owi, a potem odpompować to pompą z BC w kolejne miejsce i tak w kółko. Dzięki temu nie będziesz musiał produkować tej cieczy nie wiadomo ile.

  5. Czy tylko ja pomyślałem, że ktoś ma nick Digital Miner?P.S. Zaproś może Dood’a na serię, skoro nikt z tobą nie nagrywa.

  6. Safe zastanów się nad nowym źródłem energi bo taka „elelktownia” co masz w „piwnicy” nie będzie się wyrabiała, a wiatraki są zbyt nisko.Niemogłeś postawić trzeciego wiatraka na Diagital Miner bo u góry były liście.

Dodaj komentarz