Minecraft na modach – Sezon 5 – #79 – Nowe murzyny przychodzą z pomocą

25 myśli na temat “Minecraft na modach – Sezon 5 – #79 – Nowe murzyny przychodzą z pomocą

  1. Safe możesz postawić Aqueos Acumlator i dobrowadzić do kociołków liquidact’y. Ciekawostka !! WODE MOŻNA DOPROWADZIĆ Z KAŻDEJ STRONY !!! Łapkujecie, żeby widział !!!

  2. Safemod uważaj żeby nie chodzić po kociołkach gdy gotuje się w nich woda bo ściągają z Ciebie aspekt odnośnie jedzenia (to chyba było to jabłuszko) i szybciej głód ci spada. Trudno to też usuną bo są to małe ilości.

  3. Możesz zrobić decaning golem z modu thaumic tinkerer (musisz odkryć 🙂 ). Może on przenosić dowolną ilość esencji naraz.

  4. Skoro nie chcesz od góry, bo wrzucanie, od boków też nie, bo zbieranie, to zrób taki system od dołu. Klikasz przycisk i np. żółwik zbiera lawę, stawia na chwilę liquidacta, niszczy go i stawia z powrotem lawe. Nie jestem pewien, czy w tej wersji już to jest, ale możesz używać nitora jako źródła ciepła

  5. chcialbym, ale pewnie i nie tylko ja, abys robil poradniki z modow ktore masz w paczce, fajnie tlumaczysz na odcinku ale nie o wszystkim wspomnisz, pozatym nie ma czasu tez na dokladne tlumaczenie, co Ty na to Safe?

Dodaj komentarz