26 thoughts on “Minecraft na modach – Sezon 5 – #21 – Nowa wersja ATS i ruszamy się z pracą”

  1. Zróbcie to cos do przerabiania cobla na fajne elementy bloki. Takie cos co ma Ennek. Przynajmniej troche inna bedzie wasza wioska. Przyda sie do Hardenowi a i moze Tofikowi.

  2. [P] Redstone Engine się przegrzewa i wybucha? Czy drewniany silnik potrzebuje energi/paliwa czy wystarczy dźwignia.

  3. Safe możesz mi wreszcie odpowiedzieć ? Czemu jak chce wygenerować świat na tej paczce pisze mi „Converting world”?A do MC mam 4GB przydzielone

  4. safemod to nowe quary to quary plus nowa modyfikacja w najnowszej wersji ats’a pozwala na enchantowanie quary np.na fortune,silk na poczatku musisz zenchantowac kilof na np. fortune z tej modyfikacji jest specjalny stol to enchantowania tak wsadzasz kilof zenchantowany po lewej a po kraej quary plus no i wybierasz enchanty np.jak masz na kilofie fortune 3 to jak wybierasz fortune na enchancie quary to zpada ci jeden poziom fortun a quary pozyskuje no i mozesz tak klikac do fortuny 3 itd

  5. Czy Ty Safe zmieniałeś coś w configu tinkers construct? Bo u mnie jak odpalam świat i chce otworzyć knapsack wszystkie itemki wlatują mi do inventory czy ktoś wie o co kaman?

  6. bo Safe nie mówi dobrze po angielsku jak chyba już zdążyłeś zauważyć (może rozumie ale nie mówi dobrze)

  7. Safemod już mówił o tym, nie będzie dodawał większej ilości osób na serwer, bo mogą być problemy z udźwignięciem tego wszystkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *