27 thoughts on “Minecraft na modach – Sezon 5 – #09 – PowerPick i Industrial Electrolyzer”

  1. Wiem, nie chce mi się marnować energii na zrobienie blocków 🙂 Bo tutaj block robi się w compresorze

  2. Safe, może wiesz, dlaczego jeśli chcę wytopić cokolwiek w tym piecu z Tinkers Construct to np. manyullyn po prostu nie chce się lać do formy.

  3. Safe, będziesz dokładnie pokazywał na odcinkach system, przepalanie etc z Applied Energistics, to z ME ??

  4. safemod ja ci polecam kilof:głowka z cobaltu,a reszte z manyullum a jak chcesz zrobić miecz to weś sobie też może cobalt albo mayullum same ostrze ale powinieneś wziaść roda z cactusa bo czym bardziej go zniszczyć tym więcej dmg zadaje:) a upgrade jakie ci polecam na kilof to autosmeting szczescie ii szybkosc kopania(czyli lapis,redstone) a do miecz quartz głownie

  5. Oleju ani paliwa nie opłaca się używać w maszynach z IC i greg techa. W semi fluid z 1 wiaderka oleju jest 64k EU. W silniku z Bulidcrafta z jednego oleju otrzymamy 60K MJ – jednak stosunek MJ do EU wynosi około 2,5:1. Z paliwem jest jeszcze wieksza różnica . W diesel generator otrzymamy 384K EU a w silniku 600K MJ.

  6. Siema Safemod mam takie jedno pytanko, jak wlanczam mc na tej paczce to normalnie sie właczy, ale mam zamalo ramu a nw jak dodac wiec sciagnolem launcher „MagicLauncher_11.6” i tam mozna ram dodac latwo wiecc dodaje polowe ramu czyli 4096mega ale jak chce właczyc mc mam black screna . oco chodzi pomóz ;p Pzdr.

  7. Witam mam problem z BatBoxem i Generatorem 1 generator nie ładuje mi batbaxa dopiero po podłączeniu 4 generatorów zaczyna cokolwiek ładować jeżeli mam podłączony 1 generator energia w batboxie skacze od 0 do 28 Jak to naprawić co zrobić żeby działało poprawnie ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *