Minecraft na modach Sezon 4 – #59 – Macerowany Tofik i mechanizm pod grinder

25 myśli na temat “Minecraft na modach Sezon 4 – #59 – Macerowany Tofik i mechanizm pod grinder

  1. A co jeśli przez macerowanie jakieś dzieci wejdą do niszczarki lub do maceratora i co? Krew sie poleje i tyle.

  2. Safemod mam pytanie. Wiem, że pewnie nie znasz odpowiedzi, ale jeśli jednak to liczę na odpowiedź, a mianowicie: gdzie cię tepnie linkin book, jeśli zostanie zcraftowany w autocraftingu przez maszyny? Jeśli nie wiesz to liczę, że to dla mnie sprawdzisz :3 , pytam o to, bo w sumie moglibyście dodać linkinbooki do autocraftingu tak na wszelki wypadek, jakbyście utknęli w jakimś dziwnym świecie mystcrafta, albo w limbo.

  3. Kurcze SafeMod tak ciebie oglądam i się tak trudzisz z tym craftingiem 🙁 Może przed odcinkiem zrobisz autocrafting? albo zrobiłbyś odcinek z autocraftingu?

  4. Safe możesz zrobic losowanie do gry z tobą do tf2 ( mam premium, moge pomoc i coś podawać pozdrawiam

  5. Tak apropo tf2 polecam tobie super serwery: orange x3, achievement idlement noglass. Chcę bardzo abys od odc 61 zajął sie i zaprezentowal moda Minecraft Flan’s Mod. Tak w ogóle to chciałbym z tobą porozmawiac np. na skype. Więc gdybyś oczywiście mógł to podaj mi twoją nazwę. Pzdr 🙂

  6. mam problem. Otoz na moim minecrafcie brakuje kilku receptur miedzy innymi combustion engine, lever i innych. prosze o pomoc z tym oraz powiadomienie co moglo byc powodem, jak co to ponowna instalacja modow oraz przeniesienie regionu nie pomoglo.

Dodaj komentarz