Material Energy^3 PL – #06 – Wychodzimy na zewnątrz

41 myśli na temat “Material Energy^3 PL – #06 – Wychodzimy na zewnątrz

  1. Safe w twierdzy były takie pomarańczowe bloki. Może jak je zbierzesz to będzie się dało zrobić lepszą zbroję lub mieczyk. To był chyba Vulcanite jakoś tak się to pisze

  2. Taki mam mały problem, że zgubiłem smocze jajo. Kliknąłem spadło na ten bedrock, potem mi chyba spadło pod świat(to w ogóle możliwe?). Nie da się zcheatować tego przez Creative, a cheat mode w NEI mi nie działa.

  3. Safe można wodę równierz pozyskać z wody (w wiaderku tylko że wiaderko bierze) otrzymujesz 16 h2o za jeden bucket, równierz h2o można jeść otrzymuje się 1 punkt głodu (pół mięska) bez efektów

  4. Safemod gdy sie witasz to mówisz ,,material energy do sześcianu” a powinno być material energy do potęgi 3. wiem ze twoja wersja jest krótsza ale kaleczysz nazwe.

  5. ZROBIŁEM DLA CIEBIE INTRO JUŻ PRZEZ PIZDU ODCINKÓW O TYM PISZĘ A TY MASZ WYJEBANE NA ODPOWIEDŹ I NIE WIERZĘ ŻE TEGO KOMENTARZA NIE WIDZIAŁEŚ!

  6. Glowstone’a nie scraftowałeś bo ten glowstone dust był inny [miał id glowstone’a i potem :ijakaśliczba] bo rozwalałeś ten z chisel’a gdybyś zrobił chisel i poklikał na niego to by się zrobił normalny i by wypadł zwykły dust 😉

  7. Safe błagam naucz się anglieskiego albo go nie używajm.Phospforus [fosforus] nie wymawia sie [phosporium]Wtedy to by wyglądało jakoś tak: Phosporium.

  8. Safe jeżeli pójdziesz walczyć z witherami w netherze zobaczysz w pomieszczeniu bedrockową kopułę podkop się pod nią od dołu jest dojście i otwórz diamentową skrzynke w niej będzie złoto i 28 legendary bagów 🙂 (sorka za spoiler)

Dodaj komentarz