Crash Landing PL – #07 – Masa surowców i zabawa z ciśnieniem

46 myśli na temat “Crash Landing PL – #07 – Masa surowców i zabawa z ciśnieniem

  1. I safe nie potrzebujesz laserów wrzuć napełnioną płytkę do kwasu i poczekaj zmieni ci się na gotową do crafingu z tranzystorami i kondensatorami

  2. Jak w zegarku. Odcinek na czas akurat jak się przebudziłem więc kawka w dłoń i oglądamy. ^^Pozdrawiam ciebie SafeMod i wszystkich twoich widzów.Miłego dnia.

  3. +SafemodTV co do modyfikacji „Steve’s Factory Manager” uważam że pomysł poradnika w wersji polskiej był by bardzo trafiony sam ją mam w paczce modyfikacji ale obsługa jej powoduję mi znaczne problemy więc jak był byś tak miły i nagrał krok po kroku z tej modyfikacji był bym bardzo wdzięczny 🙂

  4. Safemod, jeśli mogę spytać, czemu nie zrobicie żelaznych drzwi w murze? Wiem, że zombie mogą niszczyć drzwi drewniane, ale żelaznych już chyba nie potrafią rozwalić.

  5. Ten komunikat dot. tego, że w nowej wersji PneumaticCrafta trzeba będzie wyhandlować to od Mechanika (villagera z tamtej modyfikacji).

  6. Safe nie wiem czy wiesz ale te surowce ( jako bloki już ) w piecu z tinker’s construct daje 2 sztabki zamiast 1 sztabki w zwykłym piecu

  7. Safe zróbcie sobie lotnie żeby szybciej sie przemieszczać do tego miasta.Te lotnie sie bardzo łatwo robi ze skóry i z patyków.Mam nadzieje że pomogłemPozdrawiam.

  8. Capacitor – kondersator – w realu zabiera część energii przez niego przechodzącą a po naładowaniu się oprużnia . W realu może być używany do stabilizacji napięcia .

Dodaj komentarz