Agrarian Skies – #34 – Mokra robota

39 myśli na temat “Agrarian Skies – #34 – Mokra robota

  1. Moim zdaniem agrarian to w dużej części automaty. Początek jest bardzo dobry jednak po dłużej rozgrywce się nudzi. Sam grałem przez jakiś tydzien/dwa na tej mapie po kilka h dziennie, jednak w końcu doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu… Czekać aż Ci się zrobi bodajże 43mln kobla na questa. Bezsens.

  2. Safe… Zadania oznaczone „Completed” są już wykonane, ale twórca Agrariana dał możliwość ponownego ukończenia zadań w celu otrzymania przedmiotów, serc, bagów itp.Tak więc zadania możesz wykonywać ale nie musisz.

  3. Safe te zadania które mowiles ze sa niewykonnane sa tak naprawde zaliczone, lecz po pewnym czasie sie (regeneruje) i mozna je jeszcze raz je wykonac. Jesli na nie najedziesz to pisze COMPLETE mam nadzieje ze pomoglem.Pozdrawiam !

  4. Safe te zadania które wykonujesz i pokazuje że musisz je jeszcze raz wykonać to są powtarzalne „repeatable”

  5. Safe zrób poradnik jak zrobić ekran dotykowy w computercraft plis bo w swoim poradniku mówiłeś że zrobisz a nie zrobiłeś plis zależy mi natym

  6. Do produkcji Gelid Cryotheum wykorzystaj specjalne pszczoły które produkują Gelid mam nadzieje ze pomoglem 🙂

  7. SafeMod tam gdzie masz produkcje WitchWater powiększ platformę z mycelinum i postaw harvester grzybki same tam rosną a harvester je będzie zbierał jak w nim zaznaczysz taką opcje ;]

  8. ”Włanczać i wyłanczać” serio?-_- chociaż odmień to sobie… Włancznik? Powoli zaczyna bolec w uszy… Jest ”włączać” i ”wyłączać”

Dodaj komentarz