Agrarian Skies – #06 – Farma Soul Sand

19 myśli na temat “Agrarian Skies – #06 – Farma Soul Sand

  1. safe zrób szybko AP bo Jabba w barrelsach zalicza itemki wszystkie a nie dane o nich, i po pewnym czasie będziesz miał lagi z ilości surowców :PDruga sprawa to podłącz fluida z thermala do pieca z tinkera dając mu wyjście z dźwigienką, uruchamiasz dźwignią i non stop będzie spływał płyn do stołu z formą sztabki lub lepszym rozwiązaniem jest blok 🙂 😛

  2. Safemod przy automatyzacji żwiru dałeś 2 aktywatory ten wyżej nie zadziała ,bo pojawia się tylko 1 żwir na dole i ten wyżej się nie ma gdzie pojawić ,bo tak szybko kopią te diaxowe młotki. Łapkujcie ,żeby widział !!!

  3. Zajrzyj na mój kanał i pomyśl czy chciał byś intro? Już? Tak ! wiedziałem nie ma dużych wymagań jedyne to Musisz mnie mieć w Polecanych 😀 i dać suba (zgłoszenie piszesz pod ostatnim filmem)

  4. ta seria powstala na nieszczescie 🙁 przez nia jest mniej odcinkow z serii „cuda na kiju”

  5. Safe nie nagrywaj 2. tak wciągających serii bo jak oglądam agrarian to chcę sezon, jak oglądam sezon chcę agrariana. Pomocy!

  6. Nie obejrzałem całego filmu, ale musiałem to napisac 😛 Te nasionka które robią Mycelium czyta się: ejnczjent 🙂

  7. Hej!Safe gravel, sand i dust możesz robić w Pulverizer. Zajmuje mniej miejsca.Piasek do generatora soulsand’a możesz wkładać i wyciągać itemductami, też zajmuje mniej miejsca i nie laguje tak serwera.A ogólnie to oglądam Cie od jakiegoś czasu ale dopiero teraz założyłem konto, masz u mnie łapeczkę i suba i trzymaj tak dalej!!!

Dodaj komentarz