Aatrox vs Tryndamere – Pojedynki 1vs1 – #06 – League of Legends

21 myśli na temat “Aatrox vs Tryndamere – Pojedynki 1vs1 – #06 – League of Legends

  1. Moim zdaniem Kennar za rzadko używał „W” (spowalnia + zmniejsza dmg) oraz gdy wiedział gdy zginie (np. w przypadku ignite) mógłby tam jakiejś dmg zadać.

  2. Czemu ty grasz z takimi kretynami ktorzy się śmieją chuj wie z czego co 2 minuty a w dodatku nie umieją grać i nie znają postaci?

  3. Wiesz co safe ja ci bym polecił na następny raz zagrać nautilusem ,mocny ,trudno go zabić i jest bardzo tanki, na kenara powinien wystarczyć 😉

  4. Safe. Po pierwsze jesteś za wolny. Dobrze że używasz Smart castów ale nie myślisz i działasz tak szybko jak one pozwalają. Masz niedopracowana mechanikę. Nie wykorzystałes potencjału postaci w pełni. Nie powinieneś kupować żadnego itemu na hp oprócz omenu randuina ( ewentualnie jakiś thornmail) ale nie ten co kupiłeś. On chroni przed AP a trynda jest ad. Zmarnowane pieniądze. Mogłeś zainwestować w attack speed i krwiopijstwo.. Dzięki temu healowalbys się dużo a dzięki pancerzowi nie dostawałbys dużo obrażeń. HP byłoby ci nie potrzebne. Uważam że czas jaki grasz w lola a skill jest dobry. Zważywszy na to ze nie grałeś wcześniej gry które wymagają szybkości. Pozdrawiam. Ps aatrox jest mocniejszy od tryndamera.

  5. zagraj walke supportow braum vs leona. podobno leona jest strong na brauma ale ja jakos grajac braumem do tej pory na solo leone rozwalalem. a w team fightach to tez wiecej robie niz ona.

  6. Safe nie nagrywaj lola to nudne i BEZ SENSU!Nagraj np:SporePlague inc.Prison ArchitectThe Estapitics (czy coś)albo nawet Mario tylko nie LoL!

Dodaj komentarz